Akce OPD
Dokumenty
Projekty OPD
Výzvy OPD
Operační program Doprava » Dětský den na MD byl plný zábavy, znalostí a dovedností

Dětský den na MD byl plný zábavy, znalostí a dovedností

Ve čtvrtek 1. června jsme oslavili Den dětí také na Ministerstvu dopravy. Jak na nejmenší, tak i ty už školou povinné děti čekal na Ministerstvu dopravy velmi nabitý program. Vše se neslo jak jinak než v dopravním duchu. 

Zaměstnanci ministerstva připravili pro děti např. jízdu zručnosti, poznávání dopravních značek, určování povinné výbavy cyklistů aj. Oddělení BESIP mělo k vyzkoušení na dětském dopravním hřišti, které je celoročně přístupné široké veřejnosti před budovou ministerstva, také kolo štěstí nebo opilecké brýle. Záchranář Marek Hylebrant malé návštěvníky seznámil se základy první pomoci, které pak uplatnili při záchraně velkého medvěda. V atriu budovy ministerstva pak byly k vidění četné modely dopravních prostředků, včetně raket, a kdo chtěl, mohl si zazávodit na autodráze. Zručnější děti si užily spoustu zábavy s lodí na dálkové ovládání nebo se naučily skládat vlaštovku či letadélko. 

U stanoviště Odboru fondů EU jsme soutěžili o plno zajímavých propagačních předmětů a sladkostí. Samozřejmě nechyběl ani skákací hrad.

Věříme, že v příštím roce nás navštívíte se svými ratolestmi i vy.

Den dětí na MD
Den dětí na MD

Den dětí na MD

Celková alokace 4,9 mld. EUR,
Fond: EFRR, Fond soudržnosti.

Aktuální kurz eura: 25,255 Kč

Aktuální informace

Upozornění pro žadatele ve výzvách č. 07, 09, 10

S ohledem na aktuální technické problémy s finalizací žádostí o podporu v ISKP21+ bylo Řídicím orgánem rozhodnuto o technickém prodloužení termínu pro předkládání žádostí o podporu ve výzvách č. 07, 09, 10, a to do 15.7.2024. Všichni dotčení žadatelé jsou o této skutečnosti individuálně informování prostřednictvím příslušných kontaktních osob.

ŘO OPD3 zveřejnil 21. března aktualizaci harmonogramu výzev

Harmonogram výzev OPD3 na rok 2024 platný k 12. 3. 2024.

Mapa projektů