Akce OPD
Dokumenty
Projekty OPD
Výzvy OPD

Ministerský rada v Oddělení personální práce a vzdělávání v Odboru personálním v Sekci státního tajemníka Ministerstva dopravy

Platová třída: 13

Obory státní služby: 38. Společné evropské politiky podpory a pomoci a evropské strukturální, investiční a obdobné fondy, 63. Organizační věci státní služby a správa služebních vztahů státních zaměstnanců.

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu

Doba: na dobu neurčitou

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: leden 2023

Žádosti do: 25. listopadu 2022

Práce spočívá ve vytváření jednotného implementačního prostředí pro technickou pomoc Operačního programu Doprava; v koordinaci a příprava plánů realizace projektů technické pomoci Operačního programu Doprava; zodpovídá za plánování a koordinaci administrativní kapacity implementační struktury OPD (NSRR/DoP); zodpovídá za tvorbu zpráv o Administrativní kapacitě dle Usnesení vlády č. 444/2014; atp.

Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.

Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.


Přílohy: