Akce OPD
Dokumenty
Projekty OPD
Výzvy OPD

Ministerský rada v Oddělení koncepcí a mezinárodní spolupráce na železnici v Odboru drážní dopravy v Sekci silniční a veřejné dopravy a správních agend Ministerstva dopravy

Služební místo: ministerský rada v Oddělení koncepcí a mezinárodní spolupráce na železnici v Odboru drážní dopravy v Sekci silniční a veřejné dopravy a správních agend Ministerstva dopravy

Platová třída: 13

Obor státní služby: 51. Doprava

Doba: na dobu neurčitou

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: leden/únor 2023

Žádosti do: 14. prosince 2022

Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Práce spočívá v zabezpečení přípravy a organizace dvou a vícestranných mezinárodních jednání v oblasti železniční dopravy, podílení se na tvorbě mezistátních dohod zejména v oblasti další harmonizace podmínek pro zajištění plynulejší přeshraniční dopravy, podílení se na zpracování programů v rámci OPD na řešení problematiky financované z technické pomoci OPD II atd.

Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.


Přílohy:


Celková alokace 4,9 mld. EUR,
Fond: EFRR, Fond soudržnosti.

Aktuální kurz eura: 23,780 Kč

Aktuální informace

Aktualizace dokumentace výzev č. 1, 2, 3, 4, 9 a 10

ŘO aktualizoval 1. února vzory příloh žádostí o podporu a karty indikátorů u výzev č. 01, 02, 03, 04 a vzory příloh opatření 08 u výzev č. 09 a 10.

Aktualizace dokumentace výzvy č. 7

ŘO aktualizoval 1. února vzory příloh u výzvy č. 07. Více zde.

OPD3 zveřejnil aktualizaci harmonogramu výzev

Harmonogram výzev OPD3 na rok 2023 platný k 19. 1. 2023.

Mapa projektů