Akce OPD
Dokumenty
Projekty OPD
Výzvy OPD

Ministerský rada v Oddělení financování rozpočtové, příspěvkové a hospodářské sféry v Odboru financí a ekonomiky v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva dopravy

Služební místo: Ministerský rada v Oddělení financování rozpočtové, příspěvkové a hospodářské sféry v Odboru financí a ekonomiky v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva dopravy

Platová třída: 13

Obor státní služby: 1. Finance

Doba: na dobu neurčitou

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: 1. července 2023

Žádosti do: 6. června 2023

Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Práce spočívá v realizaci systému programového financování z centrálních zdrojů a jeho uplatňování v praxi; vykonávání koncepční a odborné činnosti při přípravě a zpracování zásadního materiálu pro utváření návrhu rozpočtu kapitoly 327 MD, včetně prostředků fondů EU (OPD), kterým se stanoví rozsah a struktura údajů pro vypracování zákona o státním rozpočtu ČR ve stanovených termínech na úseku programového financování a transferů; atd.

Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.


Přílohy:


  Celková alokace 4,9 mld. EUR,
  Fond: EFRR, Fond soudržnosti.

  Aktuální kurz eura: 23,645 Kč

  Aktuální informace

  Aktualizace výzvy č. 11

  ŘO 14. dubna aktualizoval výzvu č. 11 o doplňující podklad - pomůcka pro zpracování CBA modelu.

  Aktualizace dokumentace výzev č. 1, 2, 3, 4, 9 a 10

  ŘO aktualizoval 1. února vzory příloh žádostí o podporu a karty indikátorů u výzev č. 01, 02, 03, 04 a vzory příloh opatření 08 u výzev č. 09 a 10.

  Aktualizace dokumentace výzvy č. 7

  ŘO aktualizoval 1. února vzory příloh u výzvy č. 07. Více zde.

  Mapa projektů