Akce OPD
Dokumenty
Projekty OPD
Výzvy OPD

Administrátor dopravních projektů

Do malého a přátelského týmu Oddělení přípravy projektů v Odboru fondů EU na Ministerstvu dopravy hledáme nového kolegu/kolegyni!

Administrátor dopravních projektů zaměřených na podporu alternativních paliv a infrastrukturu městské drážní dopravy:

Chcete se podílet na schvalovacím procesu evropských projektů zaměřených na udržitelnou mobilitu? Pokud ano, tak pojďte pracovat do našeho týmu, který v rámci Odboru fondů EU Ministerstva dopravy zajišťuje administraci projektů podporovaných z evropských fondů v rámci Programu Doprava 2021-2027. Budete součástí dynamického týmu, který má na starosti zajímavou agendu spočívající v zajišťování všech nezbytných procesů v rámci výběru vhodných projektů k podpoře. Hlavní náplň práce pak spočívá především v aktivní komunikaci s možnými žadateli o podporu, v přípravě vyhlašování konkrétních výzev pro předkládání projektů a v administraci předložených žádostí o podporu včetně koordinace hodnotícího procesu.

Bližší popis pozice:
Zajištění činností spojených s implementací Programu Doprava 2021-2027 v rámci opatření zaměřených na projekty v oblasti infrastruktury pro alternativní paliva a v oblasti infrastruktury pro městskou drážní dopravu. Konkrétně se jedná zejména o následující činnosti:

  • zajišťování konzultační podpory žadatelům ve fázi přípravy žádostí o podporu;
  • zajištění vyhlašování výzev pro předkládání projektů;
  • komplexní zajištění procesu výběru projektů (zejména v rámci posuzování formálních náležitostí a přijatelnosti a v rámci věcného hodnocení);
  • komplexní administrace žádostí o podporu včetně vydávání schvalovacích protokolů a právních aktů o poskytnutí podpory;
  • zajišťování další související agendy.
Požadujeme:
  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu;
  • dobrá znalost práce na PC;
  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost;
  • zkušenost z oblasti dopravy či evropských fondů je výhodou.
Nabízíme:
  • odpovídající finanční ohodnocení v rámci platové tarifní třídy 13 v souladu s nařízením vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů;
  • pracovní poměr je na dobu určitou po dobu trvání MD/RD, nejdéle do 26. 1. 2027;
  • plný pracovní úvazek;
  • zajímavou práci v prostředí ústředního orgánu státní správy;
  • možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu;
  • pracoviště v centru Prahy;
  • předpokládaný nástup 1. června 2024 nebo dle dohody.
Dále nabízíme pružnou pracovní dobu, 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), zvýhodněné jazykové kurzy, příspěvek na stravování (jídelna v budově ministerstva), příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, kartu Multisport, posilovna a tělocvična v budově ministerstva, možnost umístění dítěte v dětské skupině Mašinka v budově ministerstva, příspěvek na dětskou rekreaci, lístky do divadla, 5 dní HO v měsíci aj.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prostřednictvím elektronické pošty na adresu posta@mdcr.cz

přihlášku do výběrového řízení - strukturovaný životopis a motivační dopis.

V předmětu e-mailu je nutno uvést následující text – „Výběrové řízení č. j. MD/15861/2024/010“.

Termín pro zasílání přihlášek: do 26. dubna 2024.

Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.

Získaná data budou Ministerstvem dopravy zpracována:
  • pouze za účelem výběru vhodného uchazeče/vhodné uchazečky a následného uzavření smlouvy s vybraným uchazečem/uchazečkou;
  • po dobu, než bude nalezen vhodný/á uchazeč/ka v rámci výběrového řízení č. j. MD/7386/2023/010, a dále za účelem ochrany oprávněných zájmů Ministerstva dopravy např. pro případ stížností neúspěšných uchazečů a to po dobu 1 roku.
Podrobné informace o zpracování Vašich osobních údajů naleznete zde v našem informačním memorandu s odkazem na pověřence.

Celková alokace 4,9 mld. EUR,
Fond: EFRR, Fond soudržnosti.

Aktuální kurz eura: 24,735 Kč

Aktuální informace

Nové výzvy na podporu výstavby dobíjecích stanic

ŘO OPD3 vyhlásil 28. března výzvy č. 15 a č. 23 na podporu výstavby dobíjecích stanic.

Aktualizace výzvy č. 13

ŘO OPD3 aktualizoval dne 22. 3. výzvu č. 13, a to soubor Přehled úseků komunikací využitelných pro umístění stanic v rámci podprogramu 1a1. Oprava se týká kilometráže u řádku ke komunikaci D6.

Nová výzva na podporu výstavby ostatních vodíkových plnicích stanic

ŘO OPD3 vyhlásil 21. března výzvu č. 25 na výstavbu ostatních vodíkových plnicích stanic.

ŘO OPD3 zveřejnil 21. března aktualizaci harmonogramu výzev

Harmonogram výzev OPD3 na rok 2024 platný k 12. 3. 2024.

Nová výzva na podporu dobíjecích stanic pro nákladní vozidla

ŘO OPD3 vyhlásil 29. února výzvu č. 14 na podporu infrastruktury na dobíjecí stanice pro nákladní vozidla.

Mapa projektů

Aktuální nabídka zaměstnání

V tuto chvíli není žádná aktuální nabídka zaměstnání.